Новости

Голосування: чи потрібно носити натуральне хутро?

Голосування: чи потрібно носити натуральне хутро?

Голосування: чи потрібно носити натуральне хутро?

Зовсім скоро настане час холодів і випаде перший сніг. Уже за ним до столиці України прийде сувора північна зима. Громадяни переодягнуться в пуховики, дублянки і шуби. Однак не всі згодні надягати на себе шкуру тварин. А хтось, навпаки, не готовий розлучатися з розкішшю і теплою справжньою шубкою.
Захисники тварин вельми агресивно ставляться до любителів натурального хутра. В історії зафіксований не один випадок, коли борці за права тварин зривали модні покази, на яких демонстрували справжні хутра.
Проте і у любителів шуб є своя правда. Людство з давнини використовує натуральні матеріали. Шуби і шкіра завжди були головними матеріалами у північних народів. І, дійсно, справжнє хутро зігріває в люті морози.
Вироби з натурального хутра зберігають свій первинний вигляд багато років. Справжні шуби виглядають дорого і по праву є предметом розкоші. Любителі натуральної верхнього одягу цінують хутро за красу і якість.
Сучасне виробництво досягло успіхів з виготовлення штучного хутра. Шуби і дублянки з ненатуральних матеріалів вже складно відрізнити від справжніх. Штучні хутра — це відмінна альтернатива для тих, хто не терпить носити на собі шкури тварин.
А що думають городяни з цього приводу?

[poll id=»6″]

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top