Новости

Бренд Finn Flare представив ексклюзивну колекцію виробів з хутра

Бренд Finn Flare представив ексклюзивну колекцію виробів з хутра

Бренд Finn Flare представив ексклюзивну колекцію виробів з хутра

Фінський бренд Finn Flare набув популярності завдяки якісному і комфортному верхньому одягу. Раніше осінньо-зимові колекції були представлені моделями курток і пуховиків, однак, після невеликої лінії з натурального хутра в 2014 році, у новому сезоні бренд випускає повноцінну колекцію хутряного верхнього одягу.
Лінія хутряних виробів складається з кожушків, шуб і дублянок. Дизайнери марки розробили ряд моделей різної довжини і силуету. Класичні приталені хутряні пальто з об’ємними капюшонами, шуби, молодіжна дублянка із зимової колекції finn flare, моделі спортивного крою та косухи з овчини зігріють навіть при дуже низьких температурах: конструкції моделей та підбір матеріалів опрацьовані з урахуванням суворого клімату континентальної зими.

Особливістю колекції стало поєднання хутра різної фактури: куниця і стрижена нутрія, норка і невагоме хутро кролика породи рекс в поєднанні з трикотажним полотном і декоративними деталями. Для колекції характерна високоякісна вичинка хутра, при якій він не линяє, приємний на дотик і довговічний. Стрижена нутрія може зрівнятися з норкою — м’яка, пластична, практично невагома. При створенні деяких моделей була використана стрижка хутра лазером — це не тільки сучасна технологія обробки, а й тренд наступного сезону.

хутровий жилет Finn Flare

хутровий жилет Finn Flare

Також бренд представив осінню колекцію одягу. Малюнок багатьох моделей імітує різні фактури на плащових тканинах — наприклад, мереживо і твід на пуховику.

Хутряне пальто Finn Flare

Хутряне пальто Finn Flare

Особливістю жіночій лінії Casual стало змішання стилів і використання чоловічих костюмних тканин в комплектах. Лінія Discovery присвячена мандрівникам: парки, стьобані піджаки, трикотаж і завужені брюки забезпечать комфорт у мінливу осінню погоду. Кольорова палітра лінії — охристі відтінки, яскраво-зелений колір, спокійний синій і класичний чорний.

Хутряне пальто Finn Flare

Хутряне пальто Finn Flare

Молодіжна лінія Yang втілює тренди світових подіумів: поєднання костюма із накинутою зверху парки, сміливі акценти і експерименти зі стилем, оригінальний декор і яскравий принт — ось основні визначники молодіжної моди.
Основа чоловічої колекції Casual — різні силуети сорочок і в’язаний трикотаж. Органічно вписалися в чоловічу лінію тканини-хамелеони, що використовувалися до недавнього моменту тільки для жіночих курток.

Осіння куртка Finn Flare

Осіння куртка Finn Flare

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top