Распродажа шуб
Новости

Заарештовано американця, який звільнив дві тисячі норок

Заарештовано американця, який звільнив дві тисячі норок

Заарештовано американця, який звільнив дві тисячі норок

25-річний американець Тайлер Ленг (Tyler Lang) заарештований в передмісті Лос-Анджелеса за напад на ферму з розведення норки в Іллінойсі. Як повідомляє Los Angeles Times, Ленг і його спільник 27-річний Кевін Джонсон (Kevin Johnson) випустили з кліток близько двох тисяч норок, а також частково зруйнували паркан навколо ферми, щоб дозволити тваринам втекти.

Інцидент стався в 2013 році. За версією поліції, Ленг і Джонсон подорожували минулого літа по штатах Айова, Вісконсін та Іллінойс з метою звільняти тварин і руйнувати ферми з їх розведення. У серпні вони зупинилися на норковій фермі в місті Морріс, штат Іллінойс, де і вчинили злочин. Молоді люди також звинувачуються в тому, що вони пошкодили лакофарбове покриття на двох сільських машинах, а також написали «Звільнення — це Любов» на сараї.

У поліції також стверджують, що наступною метою «рятівників тварин» була лисяча ферма, розташована в годині їзди від місця злочину. Однак планам злочинців збутися не судилося — Джонсона заарештували практично відразу після звільнення норок.

Очікується, що Ленг і Джонсон постануть перед чикагським судом протягом місяця. Максимальне покарання, яке їм загрожує — це п’ять років позбавлення волі і штраф у розмірі 250 тисяч доларів з кожного.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Меха и шубы Киев на меховом портале Meha.kiev.ua

Купить шубу, полушубок, дубленку, меховой жилет, парку, пальто, куртку в магазинах Киева и на ярмарках в декабре 2018

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2019. Все права защищены.
Полное или частичное использование материалов разрешается только при наличии ссылки на источник.

To Top