Новости

У Росії шуби та взуття хочуть забезпечити електронними мітками, щоб лівий товар не потрапив на прилавки

У Росії шуби та взуття хочуть забезпечити електронними мітками, щоб лівий товар не потрапив на прилавки

У Росії шуби та взуття хочуть забезпечити електронними мітками, щоб лівий товар не потрапив на прилавки

Російський ринок легкої промисловості на третину складається з незаконно ввезеної і виробленої продукції. Такі дані Мінпромторгу. Відомство має намір потіснити «тіньовиків» і готується до масової маркування товарів легкої промисловості чіпами-мітками. Першими під «чіпування» потраплять натуральні хутряні шуби. Так можна буде відстежити шлях вироби «від народження» до прилавка.

Виконавчий директор Асоціації компаній роздрібної торгівлі Андрій Карпов повідомив «Російській газеті», що хутровиків самі ініціювали участь в експерименті. Хутряний ринок в Росії, за даними АКОРТ, самий сірий — 90% ниркових та інших шуб ввозиться в країну без сплати митних платежів, із заниженням митної вартості.

До всього іншого виробники, в першу чергу в Китаї, навчилися імітувати натуральний дороге хутро. Покупців завалюють підробками. За допомогою чіпів планується кодувати інформацію про виробника та постачальника товару. А відомості потім зчитувати за допомогою спеціальних пристроїв на митниці, під час перевірок на складах або при продажах в магазинах. Іншими словами, буде створена система обліку і контролю товарообігу, що дозволяє реєструвати виріб, який вироблено на території Росії або ввезено в країну.

«До єдиної інформаційної системи будуть підключені всі уповноважені органи — Федеральна митна служба, Росспоживнагляд, Федеральна податкова служба, МВС, Мінпромторг. При аналізі на місці продажу контролюючий орган зможе через систему ідентифікації товару визначити історію її походження та пересування по країні. У разі якщо товар не буде відображатися в базі, він буде визнаний нелегальним », — пояснюють у міністерстві.

На питання, як будуть виглядати мітки і не зіпсують чи товарний вигляд виробів, Андрій Карпов, у свою чергу, пояснив, що споживач їх навіть не помітить, так як чіпи насправді можуть бути у вигляді ниток або одного невеликого простроченого шва.

Що стосується іноземних виробників і постачальників, то спантеличити їх впровадженням чіпів теж не важко: більшість виробників на фабриках і заводах сьогодні працюють під замовлення і тому готові виконувати вимоги замовників.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Меха и шубы Киев

Купить шубу, полушубок, дубленку, меховой жилет, парку, пальто, куртку в магазинах Киева

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2019. Все права защищены.

To Top