Новости

23-26 травня відбудеться виставка- ярмарок «Сезон ВЕСНА» на території стадіону НСК Олімпійський

23-26 травня відбудеться виставка- ярмарок "Сезон ВЕСНА" на  території стадіону Олімпійський»

23-26 травня відбудеться виставка- ярмарок «Сезон ВЕСНА» на території стадіону Олімпійський»

Столичні виставки ярмарки промислових товарів в Києві вже давно стали своєрідним брендом. Унікальність цього бренду в розмаїтті пропозицій Звичайно виставковий стенд на ярмарку не виблискує такими знайомими такими бажаними назвами всесвітньо відомих фірм та торгових марок але тут можливість вибору.

На виставці все набагато демократичніше Відвідавши виставку-ярмарок Сезон ВЕСНА на території стадіону НСК «Олімпійський» (це колишній «Республіканський стадіон адреса: Київ вул. Червоноармійська (Велика Васильківська) 55).

Ви приємно здивуєтеся що можна одягнутися якісно не дуже дорого. Асортимент представлених на виставці-ярмарку різноманітних товарів вражає  : це дитячий, чоловічий та жіночий одяг, якісні шкіряні чоловічі та жіночі куртки та вироби з хутра, які будуть продаватися з величезними знижками, сезонне недороге взуття, вишукані чоловічі та жіночі ділові костюми(класика), відчизняне дитяче взуття та шкіргалантерея (сумки, шкіряні ремені, гаманці так далі) сезонні головні убори; трикотаж, купальники, постільна білизна, домашній текстиль; парфумерія; косметика та біжутерія; величезна кількість різноманітних дрібниць для дому. Подивіться 2 відео, де ви побачите лише незначно кількість наших торгових партнерів.

Протягом чотирьох днів з п’ятниці по понеділок включно тобто з 23 по 26 травня Вас будуть раді бачити в павільйоні на території стадіону «Олімпійський». Виставки-ярмарки на території стадіону НСК Олімпійський» мають довіру у киян та гостей міста завдяки традиційно широкому асортименту різноманітних товарів та зручномурозташування спортивного павільйону, в якому вони проходять.

Вход в выставочный комплекс на НСК Олимпийский

Вход в выставочный комплекс на НСК Олимпийский

Розташування:

Центр Києва, біля стадіону НСК «Олімпійський». Просторне паркування, поруч знаходяться дві станції метро Палац Спорту» та «Олімпійська », від цих станцій можна миттєво потрапити на територію стадіону.

Зробіть свято для вас та ваших дітей. Позитивні емоції і настрій витісняють тривоги , турботи і проблеми. Не знаю як в інших місцях , а в Києві , острівцями святкового настрою залишаються спеціалізовані виставки- ярмарки.
Тільки уявіть — всі ці люди зібралися , щоб показати і запропонувати свою продукцію саме Вам. І , погодьтеся , від цієї думки на душі стає тепліше. Вибір вами за.

Виставка працює з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.

Детальна інформація за телефонами : ( 093 ) 904-10-11 , ( 044 ) 362-13-70, ( 096 ) 506-83-34

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Меха и шубы Киев на меховом портале Meha.kiev.ua

Купить шубу, полушубок, дубленку, меховой жилет, парку, пальто, куртку в магазинах Киева и на ярмарках в феврале 2019

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2019. Все права защищены.
Полное или частичное использование материалов разрешается только при наличии ссылки на источник.

To Top