Новости

10-13 червня в Палаці Спорту пройде виставка-ярмарок товарів легкої промисловості «Сезон Літо»

10-13 червня в Палаці Спорту пройде виставка-ярмарок товарів легкої промисловості "Сезон Літо"

10-13 червня в Палаці Спорту пройде виставка-ярмарок товарів легкої промисловості «Сезон Літо»

З вівторка (10 червня ) у Київському Палаці Спорту проходитиме літня виставка -ярмарок товарів легкої промисловості » Сезон Літо» , на якій буде представлено безліч літнього одягу та взуття і корисних товарів для вашого будинку. Виставка- ярмарок працюватиме до п’ятниці ( 13 червня) включно.

Асортимент виставки традиційно великий: сандалі , футболки , шорти, сукні , купальники , сонцезахисні окуляри , нижня білизна , літні туфлі і кросівки , парео , сарафани , аксесуари , кепки , капелюхи , косинки , дитячий одяг та взуття , сумки , гаманці , модні ремені , класичні сучасні костюми для чоловіків і жінок , сорочки , шуби та хутряні жилетки з величезними знижками , набори постільної білизни , текстиль для дому , офісу або готелю , недорога біжутерія , парфумерія та косметика , 1000 корисних дрібниць в квартиру.

Більшість одягу представлено вітчизняними , польськими та турецькими виробниками за доступними цінами. Для українських модниць на виставці-ярмарку будуть присутні стильні жіночі моделі кофтинок і накидок від одеської компанії » НОВАК » .

Не забудьте купити для підростаючих діток недорогий український трикотаж , придбати з великими знижками весняну та зимове взуття на розпродажах і заглянути на виставку для дачників і городників «Зелений ярмарок» , яка проходитиме на відкритому майданчику біля Палацу Спорту ( вул.Спортивна 1 ) .

Виставка працює з 11.00 до 19.00. Вхід вільний .

Детальна інформація за телефонами : ( 096 ) 506-83-34 , ( 093 ) 904-10-11 , ( 044 ) 362-13-70

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Меха и шубы Киев на меховом портале Meha.kiev.ua

Купить шубу, полушубок, дубленку, меховой жилет, парку, пальто, куртку в магазинах Киева и на ярмарках в феврале 2019

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2019. Все права защищены.
Полное или частичное использование материалов разрешается только при наличии ссылки на источник.

To Top