Новости

Политическая мода депутатов Киевгорсовета

Политическая мода депутатов КиевгорсоветаВсемирно известными брендами Dolce & Gabbana и Franck Muller в сессионном зале уже никого не удивить. Иногда странными остаются только предпочтения наших избранников.

Минулого тижня секретар Київради Олесь Довгий оголосив, що має намір найближчим часом презентувати власну колекцію одягу: «Зараз я намагаюся домовитися з одним з українських дизайнерів про власну колекцію, яку, сподіваюся, ми презентуємо восени».

Майбутня колекція, за словами секретаря Київради, буде поєднувати в собі сучасний молодіжний модний одяг і елементи українського вбрання, національний орнамент.

Така несподівана близькість політика до світу високої моди не могла не викликати інтерес у «Вечірки», і газета вирішила провести власне розслідування та з’ясувати, хто ще з депутатів Київради якщо не створює, то хоча б орієнтується в сучасній моді. Адже політики — люди публічні, з немалими статками, та як обличчя своїх політичних сил повинні, здавалося б, мати бездоганний вигляд. Чи так це насправді, газеті допомагали розібратися провідні українські дизайнери та стилісти.

Згідно з Регламентом Київради до зовнішнього вигляду депутатів суворих вимог немає, проте переважна більшість з них віддає перевагу консервативному діловому стилю. Виключення становлять творчі особистості, які поєднують роботу в Київраді з мистецькою діяльністю. Так, наприклад, Анатолій Хостікоєв навіть у сесійній залі залишається актором — краватка для нього велика рідкість. Письменник та за сумісництвом депутат від фракції БЮТ Олександр Бригинець вважає, що, на відміну від більшості своїх колег, може собі дозволити ширші рамки самовираження: довге волосся, яскраві краватки та сорочки, вільний костюм, що перебуває поза межами будь-якої моди, а у випадку засідання власної комісії — навіть штани чимось схожі на спортивні. Купувати одяг у Києві депутат вважає божевіллям, оскільки ціни у фірмових магазинах найвищі не тільки в Європі, а й у світі. «Тільки ті, хто заробляє дурні гроші, можуть собі дозволити ходити в наші магазини і за тисячі доларів купувати одяг, — каже пан Бригинець. — Я сам не купую і іншим не раджу». Так що власний одяг він воліє купувати лише за кордоном. Улюблений чоловічий аксесуар — годинник, на думку депутата, є виключно проявом снобізму, адже час можна дізнатися і на мобілці, і у власному автомобілі. Та певна слабкість до іміджевих дрібничок у нього все ж таки є, і доказ цього — ціла колекція краваток та запонок, що їх він збирає вже впродовж багатьох років. Попри те, що, за переконаннями депутата, народні обранці мають виглядати максимально скромно, в сесійній залі його нерідко можна побачити в запонках фірми Dolce & Gabbana чи інших провідних світових брендів. І все ж, незважаючи на таку увагу до модних деталей гардеробу, цей народний обранець отримав низьку професійну оцінку стилістів. На думку арт-директора глянцевого журналу «Дзеркало моди» Василя Бондаренка, Олександр Бригинець справляє враження людини, яка зовсім не звертає уваги на свій зовнішній вигляд, і їй це зовсім не потрібно. «Йому не потрібно Dolce & Gabbana, йому потрібні прості форми та правильне поєднання кольорів», — констатує фахівець.

За словами Василя Бондаренка, переважна більшість народних обранців взагалі не вміє правильно вдягатися і стежити за собою належним чином. Політики з багаторічним стажем практично не стежать за сучасними модними тенденціями і не змінюють свій діловий гардероб. «Їм здається, що костюм — він і в Африці костюм. Та загальні тенденції періодично все ж таки змінюються. Раз на п’ять років змінюються ширина лацкана, довжина піджака, ширина брюк», — роз’яснює стиліст. Та, вочевидь, деяким політикам просто не вистачає часу на вивчення таких нюансів чи просто на те, аби озирнутися на всі боки і з’ясувати, як саме сьогодні прийнято вдягатися. Такі зауваження отримали, зокрема, Олександр Зінченко та Михайло Голиця. Їхні піджаки та краватки настільки застарілого крою, що не витримують жодної критики.

Що ж стосується молодого покоління Київради, то тут справи дещо цікавіші. Високу оцінку отримали костюми голови фракції Блоку Черновецького Дениса Комарницького. При загальній діловій стриманості стилю краватки та сорочки підібрано відповідно до всіх правил, а сучасні костюми бездоганно сидять на фігурі. Природно, що молодості властиве бажання виділятися, тому окремі депутати мають власну «фішку». Так, наприклад, секретар Київради Олесь Довгий завжди носить у нагрудній кишені піджака хустинку, точно підібрану під колір краватки. Краватки ж він полюбляє яскравих кольорів і з химерним візерунком. Та хоч така доволі незвична деталь гардеробу і отримала схвальні відгуки у стилістів, та все ж фахівці порадили секретарю Київради звертати більше уваги на відповідність підібраних кольорів.

У цілому, на думку Василя Бондаренка, молодь Київради має ширші рамки для самовираження в плані одягу, проте не використовує це. Зокрема Денису Бассу та Сергію Березенку він радив би відмовитися від нудного та надзвичайно поширеного одягу в смужку та більше експериментувати. «Можна експериментувати з незвичним поєднанням, кольорами, ременями та іншими аксесуарами, — пропонує він. — Так, звісно, у них є певна форма, проте при правильному поєднанні можна отримати кардинально інший результат. І це не важко, просто більшість зазвичай не розуміє різниці».

Виділяється з поміж інших своїм стилем і Віталій Кличко. Вільні піджаки, широкі довгі брюки нагадують швидше спортивні, а не ділові костюми. Та на думку дизайнера і голови модного дому Олени Іванової, занадто критикувати його не варто, адже він у минулому спортсмен, і звичку носити комфортний одяг так швидко не переробиш. Та й те, як він виглядає з боку, особливого значення для нього не має.

А от смак його колеги по фракції Льва Парцхаладзе Олена Іванова відзначила високою оцінкою. «У Парцхаладзе завжди був дуже гарний смак, до того ж, скоріш за все, над його іміджем працюють жінки, які перебувають поруч з ним», — відмітила дизайнер. Про те, що він людина заможна, вільно почувається в суспільстві та мало звертає уваги на оточення, промовисто говорять і дуже дорогі бездоганні костюми, і розстібнутий комірець, і недбало накинутий на плечі піджак. На думку Олени Іванової, Лев Парцхаладзе — це людина, яка перебуває в повній гармонії з собою, і жоден стиліст не зможе примусити його одягатися більше по формі.

Є у Київраді й справжній улюбленець усіх стилістів — лідер фракції ГАК Олександр Пабат. «Оскільки у мене трохи нестандартна фігура, адже я займаюся спортом, то більшість речей мені доводиться шити на замовлення», — пояснює він. Проте депутат не довіряє українським дизайнерам і замовляє свій одяг виключно у власного кравця, самостійно вигадуючи моделі і підбираючи тканину.

Своєю улюбленою маркою одягу Олександр Пабат назвав один із провідних брендів елітного одягу Etro. Також надає перевагу маркам Victorio Marcello та Dolce&Gabbana, тому що ці бренди пропонують актуальні останнім часом сорочки з особливо високим комірцем. Але депутат переконаний, що головне в стилі — не вартість одягу та аксесуарів, а гармонійне їх поєднання. Так, наприклад, йому байдуже, який одягти годинник — «Franck Muller» чи «Політ», аби тільки він пасував за кольором до інших аксесуарів.

Також славиться власним стилем Дмитро Андрієвський. Його завжди можна побачити в оригінальному вишуканому костюмі. Сучасні сорочки та краватки бездоганно підібрані за кольоровою гамою. Та догляд за своєю зовнішністю самим тільки гардеробом депутат не обмежує. Він регулярно відвідує салони краси, де над його образом працюють кращі косметологи, майстри манікюру, педикюру, перукарського мистецтва. Основною ж прикрасою депутата є різноманітні швейцарські годинники, які належним чином підкреслюють статок свого власника.

Найвищу оцінку за харизматичність образу стиліст Вались Бондаренко поставив Михайлу Яковчуку. «Навіть якщо в його одязі щось не збалансовано, то його спокійне приємне обличчя все врівноважує», — відмітив він. А як відомо, харизматичність для українського політика на сьогодні — це найголовніше. Адже виборці вже давно перестали слухати передвиборні обіцянки і голосують виключно за сам образ кандидатів.

Та якими б не були політики, вони представляють наш народ, нашу країну. Час від часу вони переконливо розповідають нам про якісь плани та стратегії розвитку зі шпальт газет та екранів телевізорів. «Людина повинна привертати увагу своїм зовнішнім виглядом — це і погляд, і жести, і зачіска, і, звісно, одяг, — переконана дизайнер Олена Іванова. — Тільки тоді, коли образ політика буде цілісним і відповідатиме загальноприйнятому образу громадського діяча розвиненої країни, він буде викликати до себе симпатію».

Тетяна Муренко,

1 Comment

1 Comment

  1. ira

    Декабрь 2, 2008 at 10:04 дп

    Олесь Довгий конечно же самый модный парень

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Меха и шубы Киев на меховом портале Meha.kiev.ua

Купить шубу, дубленку, меховой жилет, парку, пальто, куртку в магазинах Киева и на ярмарках в сентябре 2018

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2018. Все права защищены.
Полное или частичное использование материалов разрешается только при наличии ссылки на источник.

To Top