Магазины меха в Украине

Асоціація звірівників України

Тел: +38 044 245-29-21

Е-мейл: olesd@ukr.net

Асоціація звірівників України. Громадська організація створена в 2008 році приватними підприємствами, які працюють в галузі кліткового звіріництва і об’єднує шість звірогосподарств: ТОВ «Агро-Голд», СТОВ «Баришевський звіроплемгосп», ТОВ «Золотоніське звірогосподарство», ТОВ «Ізюмське звірогосподарство» та ТОВ «Вікінг».
Метою діяльності асоціації є координація господарської діяльності учасників, надання консультативної інформації, сприяння розвитку кліткового звірівництва, захист інтересів звірівників в державних органах влади, без мети одержання комерційного прибутку. Для реалізації програми розвитку в останні роки підприємствами асоціації з Данії та Голандії була завезена американська норка таких кольорів як: блек, блек-вільвет, браун, махаон, сапфір, перл та ін. короткоострого типу.
Реалізация шкурки норки здїйснюється звірогосподарствами в грудні після первинної обробки, а також відвантажується для продажу на Копенгагенський, Півничноамериканський та Фінський хутрові аукціони. Якість виробленої шкурки відповідає вимогам ОА, AFTF та користується попитом на ринках Росії, Греції, Китаю.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Меха и шубы Киев на меховом портале Meha.kiev.ua

Купить шубу, полушубок, дубленку, меховой жилет, парку, пальто, куртку в магазинах Киева и на ярмарках в июне 2019

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2019. Все права защищены.
Полное или частичное использование материалов разрешается только при наличии ссылки на источник.

To Top