Распродажа шуб
Магазины меха в Украине

Асоціація звірівників України

Тел: +38 044 245-29-21

Е-мейл: olesd@ukr.net

Асоціація звірівників України. Громадська організація створена в 2008 році приватними підприємствами, які працюють в галузі кліткового звіріництва і об’єднує шість звірогосподарств: ТОВ «Агро-Голд», СТОВ «Баришевський звіроплемгосп», ТОВ «Золотоніське звірогосподарство», ТОВ «Ізюмське звірогосподарство» та ТОВ «Вікінг».
Метою діяльності асоціації є координація господарської діяльності учасників, надання консультативної інформації, сприяння розвитку кліткового звірівництва, захист інтересів звірівників в державних органах влади, без мети одержання комерційного прибутку. Для реалізації програми розвитку в останні роки підприємствами асоціації з Данії та Голандії була завезена американська норка таких кольорів як: блек, блек-вільвет, браун, махаон, сапфір, перл та ін. короткоострого типу.
Реалізация шкурки норки здїйснюється звірогосподарствами в грудні після первинної обробки, а також відвантажується для продажу на Копенгагенський, Півничноамериканський та Фінський хутрові аукціони. Якість виробленої шкурки відповідає вимогам ОА, AFTF та користується попитом на ринках Росії, Греції, Китаю.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.

Меха и шубы на киевском меховом портале Meha.kiev.ua

Купить шубу, дубленку, меховой жилет в магазинах Киева и на ярмарках в марте 2017

Каталог меховых изделий

© «Киевский меховой портал» 2007-2017. Все права защищены.
Полное или частичное использование материалов разрешается только при наличии ссылки на источник.

To Top